Pilies g. 17, Šeduva

Telefonas: 8-422-68230  

El.p.: rastine@seduva.radviliskis.lm.lt

Šeduvos gimnazijos šokių studijos ,,Vaivorykštė“ šokėjai dalyvavo  Panevėžyje vykusiame III tarptautiniame šokių konkurse ,,Cristmas stars 2016“.

Pradinių klasių mokinių grupės ,,Vaivorykštė-žalia“ šokis ,,Vaiduokliukai“ šou šokio kategorijoje komisijos buvo įvertinti II vieta, o vyresniųjų grupės ,,Vaivorykštė-geltona“ šokis  ,,Muzika mano viduje“ šiuolaikinio šokio kategorijoje įvertintas I vieta ir laimėjo III vietos laureatų taurę. Visi šokėjai apdovanoti medaliais ir saldžiomis dovanomis. Kolektyvui įteikti padėkos raštai ir diplomai.  Džiaugiuosi savo šokėjų laimėjimais.

                                                                                                                      Šokio mokytojas Astijus Poška

Dalinkitės: