Pilies g. 17, Šeduva

Telefonas: +370 422 68230  

El.p.: rastine@seduva.radviliskis.lm.lt

Gegužės 30 dieną į Šeduvos gimnazijoje vykdomo projekto „100 susitikimų“ veiklą įsitraukė ir 1b klasės mokiniai bei mokytoja Lina Paškevičienė. Pradinių klasių korpuse svečiavosi XIV laidos abiturientė Dalia Striogaitė. Apžiūrėjusi pastato erdves viešnia pasidalino prisiminimais apie savo gyvenimo mokykloje metus ir pasidžiaugė gražia mūsų gimnazija. Valandėlė su buvusia mūsų mokyklos mokine pirmokams pralėkė labai greitai. Viešnia surengė mokiniams viktoriną, o nugalėtojus apdovanojo. Drauge susitikime dalyvavusi muziejaus darbuotoja Inga Kielienė turėjo labai daug klausimų apie Dalios Striogaitės atsivežtose nuotraukose užfiksuotus žmones, vietas, pastatus. Išvykdama namo viešnia pažadėjo čia vėl atvykti birželio 15 dieną, kai bus švenčiamas gimnazijos 100 metų jubiliejus.

Dalinkitės: