Pilies g. 17, Šeduva

Telefonas: +370 422 68230  

El.p.: rastine@seduva.radviliskis.lm.lt

Gegužės 10 dieną Šeduvos lopšelio-darželio priešmokyklinės „Boružiukų“ grupės ugdytiniai, lydimi pedagogės Romos Skestenienės, pavaduotojos ugdymui Aldonos Jurelevičienės ir Lietuvos automobilių kelių direkcijai prie Susisiekimo ministerijos projekto „Eismo saugumas bendruomenėse 2017“ personažo „Katino“, lankėsi Šeduvos gimnazijos Specialiajame ugdymo skyriuje.

Būsimieji pirmokai ne tik saugiai atkeliavo, bet ir atnešė dovanų – atšvaitų, lankstinukų, šviesą atspindinčių liemenių. Po nuotaikingų dainų kalbėjo „Katinas“. Jis visiems priminė, kad atšvaitas yra  efektyvi asmens vizualioji saugumo priemonė, kuri padeda būti pastebėtiems laiku, apsisaugoti nuo nelaimingų eismo įvykių. Prie  drabužių prisegtas atšvaitas turi būti matomas kitiems eismo dalyviams.

Specialiojo ugdymo skyriaus mokytojos ir mokiniai dėkojo už gražią iniciatyvą ir pakvietė mažuosius bičiulius apsilankyti „žaliojoje“ klasėje.  Mokytoja Virginija Budrienė papasakojo apie  „žaliosios“ klasės gyventojus. Vaikai susidomėję stebėjo akvariumo žuvytes, papūgas, drąsesni ėmė į rankas vėžliuką, chameleoną, gyvalazdes ir šnypščiančiuosius tarakonus…Organizuotas susitikimas su edukaciniais užsiėmimais abiejų švietimo įstaigų vaikams ilgam išliks atmintyje.

 

 

 

Dalinkitės: