Pilies g. 17, Šeduva

Telefonas: 8-422-68230  

El.p.: rastine@seduva.radviliskis.lm.lt

Gegužės 10 dieną gimnazijos Specialiojo ugdymo skyriuje vyko integruotas renginys „Tau, mama“, kurį vedė logopedė Nijolė Valčiukienė su mokiniais Violeta ir Kasparu. Šiltus sveikinimo žodžius visoms renginyje dalyvaujančioms mamoms tarė gimnazijos direktorius Laimutis Škleinikas, pavaduotoja ugdymui Vida Makutienė. Kiekviena klasė meninio pasirodymo metu mamoms skyrė švelniausius žodžius, dovanojo gražiausias dainas, šokius, šypsenas ir gėles.
Sovietmečio laikų mokyklinėmis uniformomis pasipuošusios mokinės daugelį renginio dalyvių mintimis sugrąžino į mokyklinius metus, vaikystę… Salės dekoracijos, gimnazijos mokinių atliekamas himnas priminė, kad šie metai Šeduvos gimnazijai yra jubiliejiniai ir birželio 15 dieną visi kviečiami atvykti į gimnazijos 100-ečiui skirtą šventę. Šaunu, kai vaikas auga darnioje šeimoje. Tačiau mokykla – tai antroji šeima. Čia vaikai gauna kitas gyvenimo vertybes, kurias į žinių bagažą sudeda pedagogai ir kiti suaugusieji, kurie yra tarsi antrieji tėvai. Renginyje dėkingumo, pagarbos žodžiai buvo skiriami ne tik mokinių mamoms, bet ir Specialiojo ugdymo skyriuje dirbančioms mokytojoms, auklėtojoms.

Dalinkitės: