2003 m. Lietuvos televizijos kanalas LNK ir mobiliojo ryšio paslaugų bendrovė „Omnitel“ lapkričio 29-ąją paskelbė Draugo diena. Šią dieną visi kviečiami prisiminti, pasveikinti savo bičiulius, negailėti jiems gerų žodžių, taip parodyti, kokie svarbūs mūsų visų gyvenime yra artimi žmonės.
Šeduvos gimnazijos specialiojo ugdymo skyriaus popietinių grupių auklėtiniai kartu su auklėtojomis Guoda Mikaloniene bei Violeta Šarauskiene ketvirtadienį taip pat paminėjo Draugo dieną. Smagi popietė prasidėjo fotosesija su savo draugais. Po to buvo žaidžiami komandiniai ir pasitikėjimo žaidimai. Perkirptų atvirukų pagalba vaikai ieškojo draugų savo ar kitose grupėse. Vėliau mokiniai gerdami arbatą kalbėjosi apie draugystę, skaitė gražiausias sentencijas apie draugus. Popietę užbaigė linksma diskoteka „Draugams“.