Pilies g. 17, Šeduva

Telefonas: +370 422 68230  

El.p.: rastine@seduva.radviliskis.lm.lt

Lapkričio 26 dieną  gimnazijos Specialiojo ugdymo skyriaus mokiniai, lydimi  mokytojų Laimutės Andriuškevičienės ir  Audronės Petraitienės, vyko į Šiaulius ir dalyvavo edukaciniame užsiėmime  pagal Kultūros paso programą ,,Ch. Frenkelio odos dirbtuvės. Raktų pakabukas“. Užsiėmimo pradžioje buvo pristatyta trumpa muziejaus ir odininko Chaimo Frenkelio istorija. Kas tas žmogus, pradėjęs verslą nuo primityvios odos dirbtuvėlės ir išplėtęs ją iki didžiausio odos fabriko visoje Rusijos imperijoje?
Mokiniai turėjo galimybę pamatyti, užuosti ir prisiliesti prie išdirbtos natūralios odos. Susipažino su odos panaudojimo galimybėmis nuo neatmenamų laikų iki šiandienos. Mokiniai pasigamino praktišką daiktą – raktų pakabuką, pasipuošė jį firminiu Ch. Frenkelio odos fabriko antspaudu. Edukacijos metu vaikai susipažino su nauja sritimi – dailiaisiais odos darbais, įgytas žinias pritaikė atlikdami praktinę užduotį.

Dalinkitės: