Spalio 22 dieną 7b klasės mokiniai kartu su klasės auklėtoja Dovile Šerpetauskiene ir istorijos mokytoja Inga Dryžaite lankėsi Kaune. Mokomosios pažintinės išvykos metu mokiniai apsilankė Perkūno namuose, kuriuose pagal Kultūros paso programą dalyvavo edukacijoje: „Pogrindžio veikla ir kronika“. Edukacijos metu mokiniai sužinojo kaip veikė Lietuvoje vienuolynai pogrindžio sąlygomis ir kaip, kai kurie kunigai ir seserys vienuolės leido pogrindinę katalikų bažnyčios kroniką. Turėjo galimybę pamatyti išlikusius pirmuosius kronikos numerius bei priemones, su kuriomis buvo dirbama. Žaidė vaidmenų žaidimą – mokėsi kaip paslėpti spaudą, ieškojo pogrindinės spaudos, skaitė autentiškus to meto kronikos tekstus ir turėjo galimybę pervežti ją į „užsienį“.

Po šio edukacijos mokiniai žaidė orientacinį žaidimą „Kauno tautos: istorijos detektyvas“ ir leidosi į gyvą pažintį su daugiakultūrio miesto gyventojais. Šio orientacinio žaidimo tikslas – per pažintį su skirtingų tautų kultūros paveldu ugdyti mokinių kultūrinį sąmoningumą, toleranciją bei paskatinti mokinius  plačiau domėtis ir tyrinėti daugiakultūrį miestą. Po šio mokomojo edukacinio žaidimo mokiniai geriau pažino miesto daugiakultūrį paveldą, suvokė jo svarbą ir reikšmę, skirtingų tautų indėlį į miesto kultūrą kaip teigiamą reiškinį ir buvo motyvuoti toliau tyrinėti greta mūsų gyvenusias ir vis dar gyvenančias skirtingas tautas.