Pilies g. 17, Šeduva

Telefonas: +370 422 68230  

El.p.: rastine@seduva.radviliskis.lm.lt

Gruodžio 3 dieną mokytojos Virginija Pranienė ir Sandra Skirpstiene su mokiniais dalyvavo edukaciniame užsiėmime „Susikurk Advento šilumą savomis rankomis“, kuris vyko Šiaulių Universitete. Mokiniai išklausė vadovės pasakojimo apie Advento vainiko atsiradimo istoriją, žvakių simbolinę reikšmę, susipažino su gamtinėmis medžiagomis, reikalingomis vainiko gaminimui. Praktinėje dalyje kiekvienas dalyvis kūrė kalėdinį vainiką. Vieni dirbo savarankiškai, kitiems reikėjo suaugusiųjų pagalbos. Kiekvienas Advento vainikas buvo savitas ir originalus. Atsisveikindami su Šiauliais mokiniai pasigrožėjo pagrindine miesto Kalėdų egle.
Mokinių rankomis pagaminti Advento vainikai taps neatsiejama tradicinio renginio „Prie balto Kūčių stalo“ puošmena. Renginys Specialiojo ugdymo skyriuje organizuojamas gruodžio 19 dieną 12 valandą.

Dalinkitės: