Pilies g. 17, Šeduva

Telefonas: +370 422 68230  

El.p.: rastine@seduva.radviliskis.lm.lt

Vasario-kovo mėnesiais Specialiojo ugdymo skyriaus mokiniai su mokytojomis Arnolda Šukiene, Loreta Butkiene, Audrone Petraitiene, Engrita Diržiene, Virginija Praniene,  Laimute Andriuškevičiene, Sandra Skirpstiene dalyvavo gimnazijos muziejuje edukacinėse pamokose „Muziejaus lobiai“. Mokiniai, atlikdami įvairias užduotis, susipažino su muziejuje esančiais eksponatais. Pagal nuotraukas, kuriose užfiksuoti eksponuojami daiktai, turėjo juos surasti,  pasakyti, kam jie buvo skirti, išsiaiškinti, kokiais ūkio ir namų apyvokos rakandais  naudojosi mūsų senoliai. Susipažinę su muziejaus eksponatais piešimo lapuose dekoravo puodynes, rinko dėliones iš nuotraukų. Edukacijas vedė istorijos mokytoja Inga Dryžaitė.

Dalinkitės: