Kultūros pasas mokiniams atveria galimybes nemokamai dalyvauti įvairiose edukacinėse veiklose. Gruodžio 2 dieną gimnazijos Specialiojo ugdymo skyriuje vyko edukaciniai užsiėmimai, kuriuos vedė  Šiaulių Angelo muziejaus edukatoriai. Jų metu mokiniai sužinojo kuo ypatingi angelai, susipažino su natūraliomis medžiagomis, kurias panaudojant galima patiems pasigaminti savo angelą. Tai linų pluoštas, audinys, vilna. Praktinėje dalyje mokiniai kūrė ne tik angeliukus, bet ir kalėdinius padėkliukus. Mokiniai džiaugėsi, kad jiems pavyko sukurti gražių darbelių, o ir pats darbo procesas buvo įdomus. Savo rankomis sukurti darbeliai papuoš ir sušildys kiekvienus namus, praskaidrins didžiausių metų švenčių laukimą.