Pilies g. 17, Šeduva

Telefonas: 8-422-68230  

El.p.: rastine@seduva.radviliskis.lm.lt

Birželio 15 dieną Specialiojo ugdymo skyriaus mokiniai, lydimi mokytojų Virginijos Pranienės ir Arnoldos Šukienės, dalyvavo edukacijoje „Pažink Radviliškio miestą“. Geležinkelio stotyje mokinius pasitiko Radviliškio turizmo informacijos centro direktorius Saulius Čepaitis. Jis trumpai pristatė geležinkelio stoties istoriją, papasakojo, kuo svarbus Radviliškiui geležinkelis. Mokiniai pasivaikščiojo stoties peronu, užlipo ant tilto virš geležinkelio bėgių, apžiūrėjo stoties laukiamąją salę, įspūdingą senąjį garvežį – miesto paminklą. Aplankė istorinį vagoną, kuris primena masinį Lietuvos gyventojų trėmimą į Sibirą. Pasukę pro teismo pastatą mokiniai atėjo į miesto aikštę. Stabtelėjo prie Pergalės deivės Nikės skulptūros, kuri simbolizuoja tautos laisvės ir pergalės idėją. Pasidžiaugę ir atsigaivinę grojančio fontano vandeniu, mokiniai apsilankė  Radviliškio turizmo informacijos centre. Vėliau pramogavo Eibariškių parke. Lipo į apžvalgos bokštą, ėjo pažintiniu taku per pelkę, o drąsiausi išsimaudė vandens telkinyje. Grįžtant netruko gerų emocijų, mokiniai dalinosi patirtais įspūdžiais.

Dalinkitės: