Telefonas: +370 422 68230

Per  mokinių kalėdines atostogas Šeduvos gimnazijos mokytojai keliavo į Latviją ir Estiją. Išvykoje jie praleido dvi dienas. Pirmą kelionės dieną mokytojai lankėsi Latvijos Rygos lietuvių vidurinėje mokykloje. Čia susipažino su mokyklos istorija, tradicijomis, mokinių pasiekimais, apžiūrėjo moderniai įrengtus kabinetus bei patalpas, kuriose ugdomi ne tik lietuvių, bet ir kitų tautybių mokiniai. Šeimininkai pasidalino patirtimi, kaip ugdo gabius vaikus.  Atsisveikinę ir padėkoję už malonų priėmimą, mūsų mokytojai keliavo į Tartu, antrąjį pagal dydį Estijos miestą. Ekskursijos dalyviai, lydimi gidės, pasivaikščiojo po senamiestį, Rotušės aikštėje pasigrožėjo papuošta egle, apžiūrėjo universitetą. Po to keletą valandų praleido mokslo populiarinimo centre AHHAA, kur supažino su intriguojančiu mokslu ir technologijomis.

Antrąją išvykos dieną mokytojai lankėsi Estijos sostinėje Taline. Apžvalginės ekskursijos metu susipažino su šio miesto dalimis: Kadriorg ir Pirita. Po to vaikščiojo po senamiestį, apžiūrėjo gatveles, aikštes ir įžymius pastatus.

Gimnazijos mokytojai, dalyvavę išvykoje, ne tik prasmingai praleido laiką, bet ir įgijo patirties, kurią panaudos gabių vaikų ugdymui.

NUOTRAUKOS