Pilies g. 17, Šeduva

Telefonas: 8-422-68230  

El.p.: rastine@seduva.radviliskis.lm.lt

Spalio 10 dieną, lydimi istorijos mokytojos Ingos Dryžaitės ir lietuvių kalbos mokytojos Aistės Potapovienės, 5a ir 5b klasės mokiniai vyko į Akmenę. Penktokai aplankė Akmenės kultūros namus, kuriuose eksponuojami MO muziejaus fotografijos parodos „Permainų šventė“ fragmentai, dalyvavo edukaciniame užsiėmime „Istorijos kūrimas“. Mokiniai aplankė Akmenės gamtos ir kultūros parką, susipažino su vietos menininko A. Adomaičio kūryba. Tęsdami kelionę penktokai lankėsi Papilėje. Ten mokiniai aplankė S. Daukanto paminklą ir jo vardo muziejų. Mokiniai, atlikdami kūrybines užduotis, dirbdami grupėse, susipažino su S. Daukanto biografija bei indėliu, paliktu lietuvių kalbos istorijoje. Taip pat Papilėje mokiniai aplankė įžymiąją penkiolikakamienę liepą, užkopė į I ir II piliakalnius. Su piliakalnių istorija susipažino naudodami išmaniuosius įrenginius ir QR skaitytuvo programėlę. Diena buvo kupina įspūdžių ir gerų emocijų.

Lietuvių kalbos ir literatūros mokytoja Aistė Potapovienė

Dalinkitės: