Pilies g. 17, Šeduva

Telefonas: +370 422 68230  

El.p.: rastine@seduva.radviliskis.lm.lt

2024-01-18 (ketvirtadienį) IIa ir IIb klasės mokiniams ugdymo procesas organizuotas kitose erdvėse –Vilniuje. LRT studijoje vyko edukacinė-integruota istorijos, pilietiškumo ugdymo, dailės, technologijų pamoka ,,Sausio 13-oji.  Ko galime pasimokyti?“, skirta Laisvės gynėjų dienai – Sausio 13-ąjai paminėti. Ją vedė Lietuvos televizijos žurnalistė, diktorė Eglė Bučelytė  ir svarbių Lietuvos įvykių fotometraštininkas Paulius Lileikis. Jie mokiniams papasakojo apie Sausio 13-osios įvykius Lietuvos radijo ir televizijos studijoje. Prisiminė ką teko išgyventi tą naktį ir tomis dienomis dirbant LRT studijoje. Papasakojo apie žmonių drąsą, ryžtą, vienybę, kovą už laisvę ir Nepriklausomybę, parodė sovietų kariuomenės paliktus šovinių pėdsakus sienose ir lubose. Supažindino su atnaujintomis LRT studijomis, papasakojo  kaip vyksta filmavimai ir darbai jose. Antra pamoka „Neginkluotasis pasipriešinimas 1954–1991 m.“ vyko Okupacijų ir laisvės kovų muziejuje. Pamokas kitose erdvėse organizavo istorijos mokytoja Inga Dryžaitė, auklėtojai Jolanta Akučkienė ir Vidmantas Skestenis

Dalinkitės: