Pilies g. 17, Šeduva

Telefonas: 8-422-68230  

El.p.: rastine@seduva.radviliskis.lm.lt

Kovo 30 d. 8a ir 8b klasės mokiniai vyko į Kauną dalyvauti kultūros paso rengiamuose edukaciniuose užsiėmimuose. Ekskursija prasidėjo IX forte. Stebėjome, kaip karo laikais atrodydavo slėptuvės, ginklai, kameros. Sužinojome, kaip buvo kankinami kaliniai. Išgirdome įvairių istorijų. Vėliau vaikščiojome po visą IX forto teritoriją. Nuvykę į Vytauto Didžiojo karo muziejų, edukacijos ,,Karinė paslaptis“ metu šifravome grupėmis karines žinutes, konkuravome tarp kitų grupių. Vadovė edukacijos pradžioje mus supažindino su įvairiais žinučių slėpimo būdais. Sužinojome, kaip senovėje, tarpukariu būdavo perduodamos įvairios slepiamos karinės žinutės. Laimėjusi grupė gavo prizą – piešimo bloknotus. Edukacija buvo labai įdomi, nes galėjome susipažinti su būdais, kuriais būdavo perduodamos žinutės. Po varžytuvių galėjome apžiūrėti muziejų.

Kita edukacija vyko istorinėje Lietuvos Respublikos Prezidentūroje. Susiskirstėme į kelias grupes ir atlikome užduotis, daugiau sužinojome su Prezidentūros istorija. Buvome kaip tikra komanda. Šios edukacijos plačiau supažindino su istorija, buvo įsimintinos ir įspūdingos.

Dalinkitės: