Pilies g. 17, Šeduva

Telefonas: 8-422-68230  

El.p.: rastine@seduva.radviliskis.lm.lt

Vykdant tęstinį aplinkosauginio švietimo projektą „Langas į gamtą“ kasmet gimnazijos Specialiojo ugdymo skyriaus mokiniai išvyksta į mokomąsias pažintines ekskursijas po Lietuvą. Šiais mokslo metais gegužės 30 dieną organizuota kelionė į Kauną. Lankėmės Kauno Tado Ivanausko zoologijos muziejuje. Tai vienas seniausių muziejų respublikoje, kuriame lankytojai gali pamatyti apie 15 tūkst. eksponatų. Mus pasitikusios gidės supažindino su muziejaus ekspozicijomis, Lietuvos ir pasaulio gyvūnijos įvairove, retomis ir nykstančiomis jų rūšimis, papasakojo apie kai kurių gyvūnų elgseną, prisitaikymą prie aplinkos. Smalsūs mokiniai į savo klausimus gavo išsamius atsakymus. Po edukacinės programos apėjome likusias muziejaus sales, atidžiai apžiūrėjome eksponatus, labiausiai patikusius nufotografavome. Kai kurie mokiniai išbandė muziejaus informacinius terminalus.
Vėliau pramogavome Kauno zoologijos sode. Mokiniai džiaugėsi susipažinę su neįprastais, egzotinių kraštų gyvūnais, domėjosi jų gyvenimo sąlygomis, mityba, gyvūnų prižiūrėtojų darbo ypatumais. Papietavę gamtoje, pilni įspūdžių ir gerų emocijų grįžome namo.

Dalinkitės: