Pilies g. 17, Šeduva

Telefonas: 8-422-68230  

El.p.: rastine@seduva.radviliskis.lm.lt

Spalio 25 dieną mes, 8b klasės mokiniai su auklėtoja Jolanta Akučkiene, išvykome į Šiaulius. Pirmas edukacinis užsiėmimas buvo menas ir technologijos Dailės galerijoje. Pamatėme daug gražių, įdomių ir išradingų kūrybinių darbų, sužinojome, iš ko jie buvo sukurti ir kas juos kūrė. Besilankydami galerijoje, patys tapome kūrėjai ir pasigaminome magnetukus su mūsų nupieštais piešinėliais. Patyrėme daug nuostabių įspūdžių. Kita stotelė buvo poeto Jovaro namas-muziejus. Čia išgirdome įdomų pasakojimą apie monetų istoriją, kolekcionavimą ir kaldinimą. Mums taip pat leido išsikaldinti monetą. Vėliau važiavome į kino teatrą žiūrėti filmą. Grįžome puikiai nusiteikę, dainuodami.

8b klasės mokinė Justina Mickaitytė

Dalinkitės: