Pilies g. 17, Šeduva

Telefonas: 8-422-68230  

El.p.: rastine@seduva.radviliskis.lm.lt

Mokslo metų pabaigoje 3a ir 3b klasių mokiniai vyko į mokomąją – pažintinę ekskursiją į Vilnių. Mokiniams įsiminė apžvalginė ekskursija pėsčiomis po Vilniaus senamiestį. Mokiniai apžiūrėjo Gedimino pilį, Arkikatedrą, Pilies gatvę, Rotušę, Onos bažnyčią, Aušros vartus, Vilniaus universitetą, Prezidentūrą. Pilių griuvėsiai, siaurų gatvelių tinklas, smailiabokštės raudonų plytų bažnyčios, išskirtiniai gyvenamieji namai, jų kiemeliai – mokiniai grožėjosi vaizdais, įspūdingesniais vienais už kitus.

Bernardinų soduose pamatė autentišką XIX amžiaus aplinką, Botanikos ekspoziciją. Su baime kėlėsi į Televizijos bokštą – aukščiausią statinį mūsų šalyje ir žavėjosi Vilniumi iš viršaus. Ekskursijos metu mokiniai geriau pažino Vilnių, apžiūrėjo gražiausias senamiesčio vietas, sužinojo legendų, istorijų apie čia gyvenusius žmones bei vietas, praplėtė istorinių vaizdinių bagažą, patyrė malonių įspūdžių. Ekskursiją mokiniams surengė mokytojos Lina Paškevičienė ir Vaida Čepienė.

 

Dalinkitės: