Pilies g. 17, Šeduva

Telefonas: 8-422-68230  

El.p.: rastine@seduva.radviliskis.lm.lt

Šių metų lapkričio  21d. Šeduvos gimnazijoje  mokytoja,  auklėtoja Kristina Butkuvienė  ir  dalyviai,  mokiniai iš ,,Riešutėlių”, ,, Aitvarų” , ,,Spindulėlių”,  ,, Braškių” grupių popietę – renginį ,,Linksmi ir išradingi” pradėjo mankšta su balionais. Asmenines ištvermės lankų sukimo, pritūpimų su vienkartiniais puodeliais ant galvos ir kt. rungtis  įveikti ryžosi patys drąsiausi ir išradingiausi  mokiniai.  Komandines estafetes, kur  reikėjo lenktyniauti,  kuri grupė greičiau porose krepšinio kamuolį parsineš, įvykdys užduotis su lankais , kuri pirma su lazdomis gyvatėle  kamuoliukus parsivarys ir kt. , kas išradingiau į maišus įlipę   šokinės ir  pėdučių rungtis įveiks  ir kt.  Greičiausi  komandinių estafečių dalyviai buvo  ,,Aitvarų” grupės mokiniai, išradingiausi ,,Spindulėliai” ir ,,Braškės”,  o linksmiausi ,,Riešutėlių”  grupės mokiniai . Mokiniai gerino  savo sportinius įgūdžius,  leido   fiziškai laisvalaikį, buvo apdovanoti saldžiais prizais.

Dalinkitės: