Pilies g. 17, Šeduva

Telefonas: 8-422-68230  

El.p.: rastine@seduva.radviliskis.lm.lt

Šių metų spalio 16d. organizatorė auklėtoja Kristina Butkuvienė  ir  dalyviai , auklėtojos  Virginija Bliumienė, Goda Mikalonienė, Violeta Šarauskienė,  mokiniai iš ,,Riešutėlių”, ,,Aitvarų”, ,,Spindulėlių” grupių lenktyniavo   sporto renginyje  ,,Estafetės su rudens gėrybėmis”. Mokiniams patiko komandinės estafetės, kur  reikėjo lenktyniauti kuri grupė greičiau medžio lapą parsineš, kuri  prisirinks daugiausiai obuolių, kuri taikliau į lankus  burokėlius sumėtys, kuri ištvermingiau  sunkius moliūgus pakels, kuri gražiausią kompoziciją iš lapų sukurs. Aktyviausi komandinių estafečių dalyviai buvo  ,,Spindulėlių ”grupės mokiniai, o greičiausiai lenktyniavo  ,,Aitvarų ” ir  ,, Riešutėlių”grupės mokiniai. Mokiniai  susipažino su  rudens gėrybėmis, gerino  savo sportinius įgūdžius,  leido  aktyviai laisvalaikį,   buvo apdovanoti saldžiais prizais.

 

Dalinkitės: