Pilies g. 17, Šeduva

Telefonas: 8-422-68230  

El.p.: rastine@seduva.radviliskis.lm.lt

Šeduvos gimnazijos III klasių mokinių grupė balandžio 12 d. dalyvavo saugaus eismo konkurse „Esu saugus, nes žinau“, kurį suorganizavo RTVMC Šeduvos technologijų ir verslo mokymo skyrius, Radviliškio vairavimo mokykla „Autoreidas“ ir bei Šiaulių apskrities vyriausiojo policijos komisariato Radviliškio rajono policijos komisariato Veiklos skyriaus vyriausiasis tyrėjas Aivaras Kardašius. Be šeduvių savo jėgas konkurse išbandyti pasiryžo mokiniai iš Grinkiškio J. Poderio, Sidabravo gimnazijų, Alksniupių pagrindinės mokyklos ir Radviliškio technologijų ir verslo mokymo centro.
Mokiniai klausėsi pareigūno Aivaro Kardašiaus paskaitos apie saugų elgesį kelyje. Po paskaitos dalyviai turėjo galimybę, prižiūrint instruktoriui, vairuoti vairavimo mokyklos hibridinį automobilį ar sunkvežimį, išbandyti save kaip traktoriaus vairuotoją ar pasimėgauti jodinėjimu žirgais.
Konkurso dalyviai varžėsi trijose rungtyse: teorinių eismo žinių, automobilio sandaros ir vairavimo.
Vairavimo įgūdžių patikrinime I-ąją vietą laimėjo Šeduvos gimnazijos komandos „Ralistai“ narys Aivaras Čepaitis.

Dalinkitės: