Pilies g. 17, Šeduva

Telefonas: 8-422-68230  

El.p.: rastine@seduva.radviliskis.lm.lt

Kasmet gegužės 9-ąją minima Europos diena. Ta proga Šeduvos gimnazijos pradinės 2b, 3a, 4a, 4b klasės ir mokytojos Elvyra Lapinskienė, Vaida Čepienė, Lina Paškevičienė, Aušra Poškienė dalyvavo „eTwinning“ projekto „Emotion Arts“ partnerių susitikime-vaizdo konferencijoje. Bendravome su Graikijos, Turkijos, Italijos, Gruzijos vaikais, mokėmės kitų kalbų žodžių „Sveiki“, “Ačiū“, “Laba diena“, “Draugaukime“, „Nesityčiokime“. Pristatėme lietuvių liaudies šokius, dainavome lietuviškas ir angliškas dainas, stebėjome kitų šalių vaikų pasirodymus. Pasiruošti šiai konferencijai padėjo A. ir G.Likpetriai.

 Šis projektas suteikia progą bendrauti, bendradarbiauti, jaustis ir  būti Europos bendruomenės dalimi.

Pradinių klasių mokytoja metodininkė Elvyra Lapinskienė

Dalinkitės: