Jau šešioliktą kartą Lietuvoje organizuotas didžiausias mokslo populiarinimo festivalis „Erdvėlaivis Žemė“. Šiemet renginiai vyko 16 miestų ir rajonų, o jų skaičius viršijo 370. Šiame festivalyje dalyvavo ir mūsų gimnazistai. Rugsėjo 18 dieną 7b klasės mokiniai plačiau ir giliau susipažino su pneumo paštu Kauno klinikose, gyvūnų karalystės sisteminėmis grupėmis Kauno Tado Ivanausko zoologijos muziejuje, o Vytauto Didžiojo universitete turėjo atlikti eksperimentus su vandeniu, tirti ypatingąsias jo savybes. Pirmieji du renginiai septintokams paliko įspūdį ir suteikė  žinių, o trečiasis susitikimas neįvyko dėl organizatorių kaltės. Bet jie pažadėjo mokinius priimti kitu metu.
Kuriant Mokslo festivalio programą, įtraukiami šimtai mokslininkų, doktorantų, studentų, nes norima, kad jaunieji lankytojai ne tik sužinotų apie naujausias mokslo ir technologijų tendencijas, bet ir patys galėtų tas technologijas išbandyti.
Kad suvoktų plataus, tarpdisciplininio išsilavinimo, kūrybiškumo reikšmę ir pasiruoštų nenuspėjamai ateičiai, mūsų gimnazijos III ir IV klasių mokiniai rugsėjo 19 dieną pasirinko Vilniaus Universiteto organizuotus susitikimus. Jie VU Verslo mokykloje išbandė kūrybiškumo  mankštą, kuri leido suprasti, kad idėjos gali padėti įgyvendinti įvairių žmonių lūkesčius. Paskaitoje apie daiktų internetą išgirdo, kad 2020 metais vienam pasaulio gyventojui teks 2 išmanieji įrenginiai, o 2035 metais – net po 5000 įrenginių kiekvienam žmogui. Tai sukėlė įvairių minčių, gimnazistai pagalvojo ir apie perspektyvių profesijų pasirinkimus.
Paskaitoje apie finansines blokų grandines ir bitkoinus gimnazistai giliau suprato finansų vystymosi tendencijas, sužinojo ir apie superkompiuterių darbą, kylančias problemas, išgirdo apie ekonomikos ir informacinių technologijų mokslo naujoves, visuomenės vystymosi tendencijas.