Pilies g. 17, Šeduva

Telefonas: +370 422 68230  

El.p.: rastine@seduva.radviliskis.lm.lt

Vasario 16-ąją, Lietuvos valstybės atkūrimo dieną, buvo apdovanoti geriausieji 2018 metų Radviliškio rajono sportininkai ir jų treneriai. Jiems įteikti Radviliškio rajono savivaldybės mero Padėkos raštai, atminimo dovanėlės ir piniginiai prizai.
Geriausiųjų neįgaliųjų sporto atstovų tarpe – Šeduvos gimnazijos mokinys Kasparas Vaičiulis, kuris Lietuvos specialiosios olimpiados lengvosios atletikos čempionate 100 metrų bėgimo rungtyje užėmė I vietą. Varžyboms Kasparą paruošė kūno kultūros mokytojas metodininkas Arūnas Bagdonas. Jaunasis atletas ir jo treneris yra Lietuvos SO lengvosios atletikos rinktinės nariai ir šiuo metu aktyviai ruošiasi svarbiam metų startui – Pasaulio SO vasaros žaidynėms Abu Dabyje (Jungtiniai Arabų Emyratai).


 

Dalinkitės: