8a klasės mokiniai dalyvavo Geros savijautos programoje ,,SMART komanda“. Edukacijoje mes praleidome visas šešias su puse pamokos. Buvo naudojamos Kahoot ir Mentimeter programos, vyko daug komandinių užsiėmimų. Mokėmės kaip greitai sudaryti komandas, kūrėme logotipus, pavadinimus ir šūkius, aprašėme nuotolinio mokymosi problemas ir ieškojome  sprendimų, pasinaudojant technologijomis. Taip pat žaidėme keletą aktyvių žaidimų lauke. Mums įdomiausia buvo žaisti įvairius žaidimus su Kahoot programa. Pamokų metu ypatingai daug dėmesio skyrėme bendradarbiavimui komandoje. Ši programa labai glaudžiai susijusi su informatika, bei programavimu. Manome, jog ši edukacija įdomi besidomintiems technologijomis, informatika, programavimu.

8a klasės mokinės Berta Vičiūtė ir Iveta Mažuknaitė