Pilies g. 17, Šeduva

Telefonas: +370 422 68230  

El.p.: rastine@seduva.radviliskis.lm.lt

Instrumentinių pučiamųjų orkestras Šeduvos gimnazijoje įkurtas  1965. Nuo 1985 metų jam vadovauja muzikos mokytojs Kęstutis Meškauskas.
Dabar orkestre groja 5-8kl. I-IV kl. moksleiviai. Dalyvauja renginiuose, kurie vyksta Šeduvos gimnazijoje, Šeduvos mieste (Joninių šventė miesto parke), Radviliškio savivaldybėje (Burbiškyje, TULPIŲ šventėje), kitose savivaldybėse (Pakruojo dvare-„Vario audra“, Panevėžio miesto dainų šventėje), taip pat  Respublikinėse  dainų ir šokių šventėse.
Šiais metais trys orkestro muzikantės-Rugilė Šablevičiūtė, Urtė Žukauskaitė ir Ingrida Butkutė kartu su Naujamiesčio orkestru“Aukštyn“ dalyvavo tarptautiniame orkestrų čempionate Utrechte(Olandija) ir laimėjo II vietą.
Kiekvienais metais dalyvauja Respublikiniame brass orkestrų čempionate.

Dalinkitės: