Pilies g. 17, Šeduva

Telefonas: 8-422-68230  

El.p.: rastine@seduva.radviliskis.lm.lt

Vasario 18 d. grupė Šeduvos gimnazijos mokytojų buvo nuvykę į Vilniaus Balsių progimnaziją. Ten mus pasitiko buvęs Šeduvos gimnazijos mokinys, dabar čia dirbantis geografijos mokytoju Mantas Karanauskas. Jis aprodė  tik  2010  metais, pagal skandinavišką stilių, pastatytos mokyklos  edukacines erdves ir papasakojo apie jų  panaudojimo galimybes.  Po to susitikome su Balsių progimnazijos pradinių klasių pavaduotoja, mokytojomis ir  pasidalinome gerąja gamtamokslinio ugdymo patirtimi.  Atsisveikinę su Balsių progimnazija nuvykome į LRT. Padedami LRT muziejaus darbuotojos Raimondos I. apžiūrėjome LRT muziejų, televizijos studijas, net  turėjome progą stebėti gyvai  LRT radijo diktorių  darbą.  Mus taip pat  priėmė ir apie savo veiklą bei darbo pobūdį papasakojo neseniai įsikūręs  LRT internetinio portalo kolektyvas. Turiningą dieną užbaigėme  MO  muziejuje esančių meno kūrinių ekspozicijų apžiūrėjimu.

 

Dalinkitės: