Pilies g. 17, Šeduva

Telefonas: 8-422-68230  

El.p.: rastine@seduva.radviliskis.lm.lt

 2023 m. spalio 24 d. Šeduvos gimnazijoje vyko aštuntąjį kartą  Valstybinės mokesčių inspekcijos organizuojama respublikinė viktorina „Mokesčiai sugrįžta kiekvienam”. Ir šiais metais susipažinti su mokesčių rūšimis, jų administravimu, taikomomis lengvatomis bei kitais mokesčių niuansais pasiryžo 9 komandos (po du mokinius iš III ir IV gimnazinių klasių). Aplenkę 400 Lietuvos komandų penkios ekonomikos ir verslo pagrindus pasirinkusios mokytis grupės pateko į II-ąjį turą apskrityse, kuris vyko 2023 m. lapkričio 14 d. Iš jo gimnazistai grįžo kupini puikių emocijų, įgiję patirties ir žinių bei nusiteikę dalyvauti viktorinoje ir kitais metais. Dėkojame Panevėžio VMI ir Šiaulių VMI už įspūdingą šventę, nuoširdų rūpestį ir VU Šiaulių akademijos studentei Dianai Tomkevičiūtei už pagalbą.

Dalinkitės: