Pilies g. 17, Šeduva

Telefonas: +370 422 68230  

El.p.: rastine@seduva.radviliskis.lm.lt

Praėjusiais mokslo metais, vykdant projekto „Sveikatos kelias“ veiklą, gimnazijos Specialiojo ugdymo skyriaus mokiniai susipažino su šiaurietiško ėjimo nauda sveikatai, mokėsi teisingos ėjimo technikos.

Šių metų spalio 1 dieną mokytojos Sandra Skromanienė ir Neringa Švėgždienė su mokiniais lankėsi Šeduvos globos namuose. Pasveikinę senjorus su Tarptautine pagyvenusių žmonių diena  ir drauge atlikę apšilimo mankštą, visi leidosi į žygį su šiaurietiškomis lazdomis. Sugrįžę žaidė nuotaikingus lauko žaidimus, nuoširdžiai bendravo. Senoliai mokinius patikino, jog tik gyvenant aktyviai ir sveikai maitinantis bus užtikrinama ilgesnė gyvenimo trukmė, kamuos mažiau ligų.

Renginio metu įgyta patirtis skatina jaunimo pagarbą senyvo amžiaus žmonėms, atkreipia dėmesį į senėjimo problemas, stiprina norą rūpintis savo ir kitų sveikata.

Dalinkitės: