Pilies g. 17, Šeduva

Telefonas: 8-422-68230  

El.p.: rastine@seduva.radviliskis.lm.lt

Šeduvos gimnazijoje pradinukai šventė Helovino šventę. Dalis žmonių į šią šventę žiūri su kritika, mat ji svetima mūsų tautai, bet antrokai jos labai laukė. Tai — nuotaikingas ir triukšmingas renginys, kurį vedė ne tik 2a klasės mokytoja Ilona Kučienė. Į renginį mielai įsitraukė ir tėveliai, kurie pristatė vaiduokliškai baugią, paslaptingą, pašėlusią Helovino veikėją Merę. Šventės metu dalyviai buvo supažindinti su Helovino atsiradimo istorija, šventės paskirtimi. Mokiniai „Helovino vakarėlyje“ turėjo atlikti įvairias smagias užduotis. Besilinksmindami jie ne tik demonstravo kaukes, jas pristatė, bet ir šoko. Visi dalyviai buvo pavaišinti saldumynais. Smagu, kad tėveliai įsitraukia į ugdymo procesą, domisi vaikų užimtumu. O tai skatina tėvų glaudesnius  ryšius ne tik su mokykla, mokytojais, bet ir su savo vaiku. Tėvų dalyvavimas mokyklos gyvenime grindžiamas tarpusavio bendradarbiavimu siekiant bendrų tikslų.

Dalinkitės: