Penktadienį,  sausio 19 dieną , Šeduvos gimnazijos savivalda visus kvietė į  kabineto įkurtuves, kurių metu sulaukė garbių svečių: mokyklos direktoriaus Laimučio Škleiniko, pavaduotojų Vidos Makutienės bei Daivos Kavaliauskienės, socialinės pedagogės Rožės Dilienės, neformaliojo švietimo organizatorės  Dovilės Šerpetauskienės bei mokytojos Ritos Šleivinskaitės. Įkurtuvių metu mokiniai pristatė savo veiklos planą, pasitarė ir diskutavo aktualiomis temomis, savo svečius vaišino gardžia kava, arbata bei sausainiais. Žinoma, svečiai į įkurtuves neužsuko tuščiomis, nustebino padovanodami puodelių rinkinį, elektrinį virdulį, spalvinimo priemones, sudoku, gardžių riešutų bei saldaus šokolado. Nuo šiol visi mokiniai esate laukiami Seniūnų tarybos 215 kabinete.