Pilies g. 17, Šeduva

Telefonas: 8-422-68230  

El.p.: rastine@seduva.radviliskis.lm.lt

  Vasario 2 dieną Ib klasės mokiniai susitiko su 57 laidos abiturientais.Jie visi dirba, todėl į susitikimą galėjo atvykti tik šeštadienį.
Labai džiaugiamės, kad pokalbis prie arbatos buvo labai šiltas ir nuoširdus. Mes muziejuje paieškojome nuotraukų ir padėjome sugrįžti į  mokyklos laikus.Svečiai prisiminė, kad jie mokėsi visuose trijuose mūsų gimnazijos pastatuose,mokykloje buvo tik keli kompiuteriai, o jie mokėsi lotynų kalbos, teatro ir sakė, kad viskas buvo reikalinga ir pravertė studijuojant ar dirbant. Mus paragino mokytis kalbų, kurios bus reikalingos ir darbe, ir keliaujant po pasaulį.Buvę mokiniai stengėsi mus prakalbinti, prašė papasakoti apie būrelius, kokie dalykai mums patinka ar nepatinka, apie ką svajojame, ką darome, kad svajonės išsipildytų.Iš pradžių nedrąsiai, be po truputį įsitraukėme į pokalbį. Išgirdome, kad baigę universitetus ar kolegijas turėsime mokytis nuolat,kad reikia mokėti  planuoti laiką. Svečiai papasakojo apie gydytojo, ekologo, teisininko, vadybininko ir statybininko profesijas.Jie siūlė nebijoti ieškoti, atrasti save ir keisti specialybę, jei darbas pasidaro nemalonus. Džiaugiamės sugrįžusiais mokiniais ir visai nesigailim, kad į mokyklą reikėjo ateiti šeštadienį.
Dovilė Užusienytė, Ib klasės mokinė

Dalinkitės: