Pilies g. 17, Šeduva

Telefonas: +370 422 68230  

El.p.: rastine@seduva.radviliskis.lm.lt

Mūsų, 5a klasės mokinių, užduotis buvo susitikti su Šeduvos gimnazijos 59 laidos mokiniais. Sužinoję, kad gimnazijoje dirbanti logopedė Ingrida Šukytė priklauso šiai laidai, pasikvietėme ją į susitikimą. Ji atėjo su savo klasės drauge Simona Andruškaite. Susitikome ketvirtadienį po pamokų mūsų auklėtojo Vidmanto Skestenio kabinete. Ingrida ir Simona papasakojo, kaip joms sekėsi mokytis Šeduvos gimnazijoje, kuri jų mokslo metais vadinosi Šeduvos vidurinė mokykla. Jos parodė nuotraukas, kaip tuo metu atrodė gimnazija iš išorės ir vidaus. Ingrida ir Simona papasakojo apie savo klasės draugus, jų nuotykius mokykloje. Moterys prisiminė, kad jų klasės auklėtoja buvo Rožė Dilienė. Sužinojome, kad abi buvusios gimnazijos mokinės baigė Vilniaus universitetą. Susitikimas buvo labai  įdomus ir patiko visiems klasės draugams. Kajus Savickas, 5a klasės mokinys

Dalinkitės: