Pilies g. 17, Šeduva

Telefonas: 8-422-68230  

El.p.: rastine@seduva.radviliskis.lm.lt

Spalio 4 dieną Šeduvos gimnazijos pradinių klasių korpusas pusdieniui buvo virtęs mini zoologijos sodu, kuriame netrūko smagaus vaikų juoko, šuniukų amsėjimo, kačiukų miauksėjimo, paukštelių čiulbesio. Gimnazijoje, kaip ir kasmet jau daugelį metų, buvo minima Pasaulinė gyvūnijos diena. Šia proga vaikai į mokyklą skubėjo nešini savo naminiais gyvūnėliais: pelytėmis, žiurkėnais, triušiais, jūrų kiaulytėmis, papūgėlėmis, žuvytėmis, šinšilomis, vėžliukais, katėmis ir šunimis. Iš viso parodoje buvo virš dvidešimt naminių augintinių. Integruotos dienos metu mokiniai diskutavo, kokios priežiūros reikia jų gyvūnėliams, kuo ir kaip juos maitina, kokį augintinį norėtų turėti ir dėl kokių priežasčių jo negali turėti. Neliko nuskriausti ir tie vaikai, kurie negalėjo į parodą atsinešti savo naminio augintinio ar jo neturėjo. Jie į parodą atnešė savo ar savo svajonių augintinio nuotrauką ar piešinį. Anot renginio organizatorių, pradinių klasių mokytojų Linos Paškevičienės ir Vaidos Čepienės, ši paroda buvo išskirtinė tuo, kad joje dalyvavo ir į daugelį mokinių klausimų atsakė mokytojos Aušros Poškienės kvietimu mokykloje lankęsis veterinarijos gydytojas Rimantas Kairys. Kaip ir kasmet be gausaus būrio pradinių klasių mokinių, mokytojų bei jų tėvelių, parodoje apsilankė specialiųjų klasių mokiniai ir mokytojos, gimnazijos darbuotojai, mokytojai, vyresniųjų klasių mokiniai.

Dalinkitės: