Pilies g. 17, Šeduva

Telefonas: 8-422-68230  

El.p.: rastine@seduva.radviliskis.lm.lt

Gimnazijoje, kaip ir kasmet, spalio 4 dieną minima Pasaulinė gyvūnų diena. Ši diena skirta pagerbti visus gyvūnus, padėkoti jiems už jų didžiulę svarbą žmonių gyvenime, suteiktą džiaugsmą. Spalio 4-oji – vienintelė diena metuose, kai į mokyklą gali ateiti ir mokiniai, ir jų augintiniai. Šią dieną gimnazijos pradinių klasių korpusas šurmuliavo ne tik nuo džiugaus pradinukų klegesio, bet ir nuo vaikų augintinių skleidžiamų garsų. Pradinukai rengė gyvūnų parodą „Mano augintinis“. Į mokyklą sugužėjo šuniukai, kačiukai, papūgėlės, balandžiai, triušiai, žiurkėnai, laboratorinės žiurkės, degu, šinšila, vėžlys, gyvalazdė, žuvytės ir driežas agama. Visi Šeduvos gimnazijos bendruomenės nariai galėjo apžiūrėti, paglostyti, panešioti didelius ir mažus šunis, paprastąsias ir grynaveisles kates, įvairius graužikus, paukštelius, išgirsti vieniems iš kitų daug naudingų patarimų apie augintinių priežiūrą. Šios dienos mokiniai visada labai laukia, nes tai puiki proga parodyti draugams savo numylėtinį, susipažinti su draugo augintiniu, pasidalinti tarpusavyje naudinga patirtimi. Parodos organizatorės mokytojos Lina Paškevičienė ir Vaida Čepienė dėkoja pradinių klasių mokytojoms, pradinukų tėveliams, padėjusiems surengti parodą, mokytojui Mantui Karanauskui, pasidalijusiam Valstybinės maisto ir veterinarijos tarnybos dovanėlėmis parodos dalyviams.

Dalinkitės: