Pilies g. 17, Šeduva

Telefonas: 8-422-68230  

El.p.: rastine@seduva.radviliskis.lm.lt

Rugsėjo 16 d. penktokai su mokytoja Inga Dryžaite istorijos mokėsi netradicinėse erdvėse. Vyko integruota istorijos pamoka ,,Mano gyvenamoji vieta praeityje ir dabar‘‘. Mokiniai susipažino su Šeduvos miesto istorija, gavę užduotis keliavo į gimnazijos Antano Bukausko muziejų, biblioteką. Padedant muziejaus darbuotojai Ingai Kielienei ir bibliotekos vedėjai Vitai Kasarauskienei, mokiniai rinko medžiagą apie Šeduvos miestelio istoriją, žymius Šeduvos žmones, susipažino su Šeduvos mieste pastatytais paminklais.

Atliekant užduotis mokiniai naudojosi įvairiais informacijos šaltiniais. Vėliau pamoka tęsėsi  Šeduvos gimnazijos archyve, kur archyvo vedėja Danutė Žukienė mokiniams papasakojo kokie dokumentai laikomi gimnazijos archyve, parodė seniausią archyve esantį dienyną. Pamoka paskatino penktokus domėtis savo gimtosios vietos istorija.

Dalinkitės: