Pilies g. 17, Šeduva

Telefonas: 8-422-68230  

El.p.: rastine@seduva.radviliskis.lm.lt

Pradinių klasių mokiniai ir mokytojai netradiciškai paminėjo tarptautinę muzikos ir pagyvenusių žmonių dieną. Nuo ryto mokykloje skambėjo muzika. Tradicinės pertraukos virto muzikinėmis. Pirmosios pertraukos metu, ilsėdamiesi ant patiestų pledų, mokiniai klausėsi muzikinio pasakojimo. Antrąją pertrauką paįvairino gimnazisto Ado Juškos būgnų garsai.

Ritminės pertraukos metu būgnais grojo ne tik mokiniai ir mokytojai, bet ir senoliai, gimnazijos pavaduotojos Daiva Kavaliauskienė ir Vida Makutienė. Trečioji pertrauka aidėjo nuo dainų. Mokiniai dainavo mėgstamas dainas. Tradicines pamokas paįvairino seneliai, kurie sekė pasakas, diskutavo apie senų laikų ir dabartines mokyklas, dalijosi kasdieninio gyvenimo mokykloje prisiminimais. Ketvirtos pamokos metu vyko koncertas. Pradinių klasių mokytojos Ingos Rutkauskienės kvietimu nuostabias dainas dovanojo Šeduvos globos namų bendruomenė, Šeduvos senjorų klubas. Visus pasveikino gimnazijos pučiamųjų orkestras. Po koncerto senoliai, mokytojai ir vaikai  vaišinosi arbata, diskutavo apie mokyklą, jos tobulėjimą ir šiltą vaikų koncertą.

Integruota muzikos ir pagyvenusių žmonių diena – puikus pradinių klasių mokytojų, vaikų, tėvelių ir senelių bendradarbiavimo rezultatas. Pasak pavaduotojos Daivos Kavaliauskienės, šis renginys turi tapti tradiciniu.

Aurelija Meškauskienė, muzikos mokytoja

Dalinkitės: