Pilies g. 17, Šeduva

Telefonas: 8-422-68230  

El.p.: rastine@seduva.radviliskis.lm.lt

Gruodžio pirmąją savaitę 4a ir 4b pradinių klasių mokiniai, anglų k. mokytojos Rūta Šablevičienė, Virginija Karanauskienė ir pradinių klasių mokytoja Jūratė Juškienė organizavo mokiniams netradicinę, integruotą anglų kalbos, dailės ir technologijų pamoką „Kuriu žiemužės pasaką“. Anglų kalbos pamokų metu mokiniai klausėsi, skaitė, inscenizavo moldavų pasaką „Maža mergaitė ir žiemos sūkuriai“, o dailės ir technologijų pamokoje piešė bei kūrė erdvinius kūrybinius darbus, kuriuos eksponavo mokyklos pirmo aukšto fojė.

Pamokų metu mokiniai ne tik buvo skatinami skaityti pasakas anglų kalba, bet ir tobulino skaitymo bei teksto supratimo anglų kalba gebėjimus. Buvo suteikta galimybė atsiskleisti mokinių kūrybiniams gebėjimams bei ugdomas jų originalumas, kūrybinė vaizduotė. Geriausi mokinių erdviniai kūrybiniai darbai bus eksponuojami respublikinio virtualaus konkurso „Kuriu žiemužės pasaką“ parodoje Vilniuje, „Saulės“ privačioje gimnazijoje.

Anglų k. mokytojos Virginija Karanauskienė, Rūta Šablevičienė

 

Dalinkitės: