Spalio 1 dieną visame pasaulyje minima Tarptautinė pagyvenusių žmonių diena. Šią dieną 1990 m. gruodžio 14 d. paskelbė Jungtinių Tautų organizacija. Atsiliepdami į tai rugsėjo 30 dieną Šeduvos gimnazijos 3b ir 2a klasės mokiniai ir jų mokytojos Aušra Poškienė ir Ramunė Malatokienė į integruotą pamoką „Prisiminimų taku“ pasikvietė gimnazijos XVI laidos abiturientę Reginą Underytę, kuri mūsų mokyklą baigė 1959 metais. Šio susitikimo mokiniai labai laukė ir atsakingai ruošėsi: rišo rudeninių lapų puokštes, galvojo klausimus, kuriuos labai aktyviai uždavinėjo atėjusiai viešniai. Buvusi mokyklos abiturientė vaikams papasakojo apie savo mokyklinius metus, kelią į mokyklą, laisvalaikį. Visi kartu ieškojome panašumų ir skirtumų tarp anų laikų ir šių dienų mokinių, jų aprangos ir apavo, pamokų ir popamokinės veiklos, atvykimo į mokyklą priemonių. Šeduvos gimnazijos pradinukai domėjosi ir viešnios klausinėjo ir apie tai, kaip tada atrodė Šeduvos miestelis, kokios veikė parduotuvės, kaip atrodė Šiaulių miestas ir t.t. Susitikimui skirtas laikas prabėgo nepastebimai… Ir viešniai, ir mokytojoms buvo labai džiugu matyti tokį didelį mūsų mažųjų mokinukų susidomėjimą buvusios abiturientės Reginos pasakojimu. Baigiant susitikimą viešnia visiems palinkėjo stropiai mokytis ir siekti savo tikslų.