Pilies g. 17, Šeduva

Telefonas: 8-422-68230  

El.p.: rastine@seduva.radviliskis.lm.lt

Sausio 16 dieną  Specialiojo ugdymo skyriaus   mokiniai, lydimi  mokytojos  Loretos Butkienės ir  logopedės Nijolės Valčiukienės dalyvavo pažintinėje išvykoje po Vilnių „Pažink sostinę“. Pirmiausia,  mokiniai pamatė didingus  Lietuvos respublikos seimo rūmus ir 1991 metų  parlamento gynybos įtvirtinimo fragmentus.
Vėliau  aplankė  aukščiausią statinį Lietuvoje – Vilniaus  televizijos bokštą. Jame susipažino su įrengta Sausio – 13-osios   nuotraukų ekspozicija, apsilankė 165 m aukštyje esančioje besisukančioje apžvalgos aikštelėje  ir grožėjosi Vilniaus miesto  ir jo apylinkių vaizdais.
Pabuvojo modernaus meno muziejuje, susipažino su didžiule paroda „Rūšių atsiradimas. 90-ųjų  DNR“. Mokinius sudomino MO  muziejaus  muzikos, kino filmų, madų, Gariūnų turgaus, kompiuterių , televizorių, baldų kolekcijos, MO muziejaus skaitykla, elektrinės instaliacijos.
Kelionės pabaigoje mokiniai apsilankė   Vilniaus arkikatedroje, apžiūrėjo Gedimino pilį.

 

Dalinkitės: