Pilies g. 17, Šeduva

Telefonas: 8-422-68230  

El.p.: rastine@seduva.radviliskis.lm.lt

Šių metų vasario  20–24 dienomis Šeduvos gimnazijoje vyko integruota saugaus eismo savaitė ,,Saugaus eismo ABC“. Visą savaitę pradinių klasių mokiniai gyveno šia tema: stebėjo eismą gatvėse, mokėsi pažinti kelio ženklus, skirti šviesoforo spalvų – signalų reikšmes, mokėsi saugiai pereiti gatvę, atliko užduotis miesto gatvių ir užmiesčių maketuose, žiūrėjo ir aptarė ugdomuosius filmukus, animacinius Amsio patarimus apie saugų eismą ir elgesį gatvėje, žaidė kompiuterinius žaidimus saugaus eismo tema, kūrė plakatus apie saugų elgesį gatvėje.

Savaitės pabaigoje visų klasių mokiniai dalyvavo mokytojų Vaidos Čepienės ir Linos Paškevičienės parengtoje viktorinoje. Žaisdami ir atlikdami įvairias užduotis, mokiniai pakartojo ir įtvirtino žinias apie saugaus eismo taisykles. Pasibaigus viktorinai visi mokiniai, už aktyvų darbą ir parodytas saugaus eismo žinias, buvo apdovanoti padėkos raštais ir dovanėlėmis.

 

Dalinkitės: