Pilies g. 17, Šeduva

Telefonas: 8-422-68230  

El.p.: rastine@seduva.radviliskis.lm.lt

Siekiant ugdyti mokinių pilietiškumą, istorinį pažinimą, mokant branginti nepriklausomos tautos vertybes, atskleidžiant Lietuvos valstybingumo temą, pažymint svarbią Lietuvos istorijos datą Vasario 16-ąją Šeduvos gimnazijos Specialiojo ugdymo skyriuje vyko renginys, skirtas Valstybės atkūrimo šimtmečiui „Kaip pasikeitė Lietuva per 100 metų: istorinės datos, atradimai ir asmenybės“.
Vieningai sugiedojus Lietuvos respublikos himną sveikinimo žodį tarė gimnazijos direktoriaus pavaduotoja Vida Makutienė, kuri pasidžiaugė bendruomenės pastangomis linksmai ir išradingai pasitikti Vasario 16-ąją, kvietė mokinius didžiuotis savo Tėvyne, būti pilietiškais ir atsakingais.
Renginio metu mokytojos Sandra Skromanienė ir Neringa Švėgždienė pristatė vaizdinę medžiagą, kuri priminė ilgą ir sunkų kelią, kurį Lietuva nuėjo iki nepriklausomybės, įvertino vasario 16-osios, žymiausių polinių veikėjų reikšmę valstybės kūrimuisi ir dabarčiai. Nuoširdžiai skambėjo dainos, kurias atliko tautiniais rūbais pasipuošę mokiniai ir mokytojo padėjėja Gvida Skromanienė.
Po to vyko komandinis darbas. Mokiniai turėjo galimybę pademonstruoti savo žinias apie Lietuvos valstybę, sprendė kryžiažodį, atliko kūrybines užduotis.
Renginio metu vieni kitiems priminėme, kad pačios svarbiausios istorinės vertybės – tautos laisvė ir nepriklausomybė. O savo laisvę reikia saugoti ir ja didžiuotis. Meilę tėvynei turi jausti kiekvienas save gerbiantis žmogus. Vasario 16-oji – Lietuvos gimtadienis – turi būti brangi diena kiekvienam iš mūsų.

 

Dalinkitės: