Pilies g. 17, Šeduva

Telefonas: 8-422-68230  

El.p.: rastine@seduva.radviliskis.lm.lt

Minint Lietuvos nepriklausomybės atkūrimo 27-ąsias metines, kovo 10 dieną Specialiojo ugdymo skyriuje organizuotas renginys „Laisvės keliu“, kurį vedė mokytojos Sandra Skromanienė ir Neringa Švėgždienė. Kartu sugiedojus tautinę giesmę, prisiminta mūsų krašto istorija, reikšmingiausi įvykiai, kurie vedė Lietuvos žmones laivės keliu nepriklausomybės link. Meninėje programoje aidėjo mokinių eilėraščių posmai Lietuvai, šokiai bei dainos.

Renginio metu mokiniai pagilino žinias apie „Baltijos kelią“, kai lietuviai, latviai ir estai drauge susijungė į 600 km besitęsusią žmonių grandinę ir taip pademonstravo visam pasauliui, kad yra pasiruošę taikiai kovoti dėl nepriklausomybės. Stebėdami vaizdinę medžiagą mokiniai pagilino žinias apie Lietuvą, Latviją, Estiją, jų sostines, atliko praktines užduotis: sprendė  kryžiažodžius, sudėjo dėliones, mokėsi pažinti ir skirti Baltijos valstybių simbolius.

Dėkojame mokiniams, jų mokytojams, aktyviai dalyvavusiems renginyje. Tikimės, kad padėjome uždegti patriotiškumo ugnelę vaikų širdyse, kad užaugę su pasididžiavimu jie ištars: „Taip, aš esu lietuvis!“.

Dalinkitės: