Pilies g. 17, Šeduva

Telefonas: 8-422-68230  

El.p.: rastine@seduva.radviliskis.lm.lt

Spalio 26 d. Šeduvos gimnazijos pradinių klasių ir specialiųjų pradinių klasių mokiniai dalyvavo Lietuvos Muzikų sąjungos Kultūros paso programoje pasiūlytame interaktyviame edukaciniame užsiėmime,, Muzikos paslaptys“, kurį vedė pianistė Gražina Zalatorienė ir dainininkė bei aktorė Austėja Lukaitė. Užsiėmimo  metu mokiniai buvo praktiškai supažindinti su įvairiais muzikos žanrais: daina, opera, operete, miuziklu, autorine daina ir kt. Vaikai ne tik klausėsi kaip atlikėjos dainuoja ir groja, bet ir patys kartu dainavo. Pradinių klasių mokiniams šis  šiltas ir nuoširdus susitikimas – edukacinis užsiėmimas labai patiko ir paliko didelį įspūdį. Jam pasibaigus mažieji gimnazistai dar ilgokai su viešniomis bendravo, fotografavosi atminčiai.

Dalinkitės: