Pilies g. 17, Šeduva

Telefonas: +370 422 68230  

El.p.: rastine@seduva.radviliskis.lm.lt

Rugsėjo 18 dieną Marijampolės sporto mokyklos baidarių irklavimo bazėje vyko LSOK irklavimo čempionatas. Dalyvavo 5 komandos: Kazlų Rūdos „Saulės” mokykla, Kauno statybos ir paslaugų mokymo centras, Joniškio “Saulės” pagrindinė mokykla, Telšių sporto klubas “Atletas”, Šeduvos gimnazijos Specialiojo ugdymo skyrius. Sportininkai varžėsi vienvietėmis ir dvivietėmis valtimis. Visi sėkmingai įveikė 200 ar 500 metrų nuotolius ir buvo apdovanoti medaliais. Čempionato dalyvius lepino šilta rudens saulė, ant laužo pagamintas maistas, bendravimas ir bičiulystė.
Mūsų gimnazijos Specialiojo ugdymo skyrius mokiniai Deividas Žalkauskis ir Edvinas Kazlauskas čempionate plaukdami vienviete 200 metrų distancijoje užėmė II vietą, Alvyda Onaitytė – III vietą, Viktorija Savelevaitė – I vietą. Mokinius varžyboms paruošė kūno kultūros mokytojas Arūnas Bagdonas.

Dalinkitės: