Pilies g. 17, Šeduva

Telefonas: +370 422 68230

El.p.: rastine@seduva.radviliskis.lm.lt

Rugsėjo 19 dieną gimnazijos Specialiojo ugdymo skyriaus mokiniai dalyvavo Lietuvos specialiosios olimpiados irklavimo čempionate, kuris vyko Kazlų Rūdoje. Baidarių varžybose puikiai pasirodė mūsų mokiniai. Porinių dviviečių baidarių 500 m rungtyje pirmąsias vietas užėmė Kasparas Vaičiulis ir Modestas Krasauskas, Kamilė Gecaitė ir Violeta Savelevaitė, trečias vietas – Vidmantas Kasiulis ir Vytautas Vengrys, Vilmantas Balčiūnas ir Jovita Brazauskytė. Vienviečių baidarių grupėje čempionais tapo Kasparas Vaičiulis ir Deividas Žalkauskis, antrąją  vietą laimėjo Vilmantas Balčiūnas. Atletams įteikti medaliai. Visi džiaugėsi gerais rezultatais, saulėta rudens diena, vaišinosi ant laužo išvirta sriuba.

Vykdami namo čempionato dalyviai sustojo Kaune ir įsiamžino prie Vyčio skulptūros – „Laisvės Karys“.