Birželio 6 dieną popietinių grupių auklėtiniai, lydimi auklėtojų G. Mikalonienės ir V. Šarauskienės, svečiavosi Raudondvario vaikų dienos centre. Kadangi artėja vasaros atostogos, išvyka buvo organizuota pėsčiomis, kad vaikai pakartotų saugaus eismo kelyje taisykles, prisimintų kelio ženklų reikšmes, įgytų saugaus elgesio kelyje įgūdžių. Nuvykę į vietą puikiai praleidome laiką. Mus pasitiko dienos centro vaikai, vaišino gardžiais ledais, pasakojo, kaip leidžia laisvalaikį, aprodė savo patalpas, mokė žaisti pulą – amerikietišką biliardą,  surengė greitas stalo teniso varžybas. Mūsų auklėtiniai taip pat pasidalino įspūdžiais iš gyvenimo bendrabutyje, įteikė atminimo dovanėlę bei pakvietė juos apsilankyti pas mus. Išvykdami užsukome prie Raudondvario užtvankos atsigaivinti, nes diena pasitaikė išties karšta, nepamiršome aptarti saugaus elgesio prie vandens telkinių taisyklių. Kupini puikių įspūdžių, saugiai grįžome namo davę pažadą būti atsargūs bei drausmingi atostogų metu.