Pilies g. 17, Šeduva

Telefonas: 8-422-68230  

El.p.: rastine@seduva.radviliskis.lm.lt

Šeduvos gimnazijos Specialiojo ugdymo skyriuje baigiamas įgyvendinti tęstinis aplinkosauginio švietimo projektas „Mes – gamtos vaikai“. Dalis numatytų veiklų dėl COVID-19 ligos karantino buvo organizuotos rudenį. Lapkričio 26 dieną mokytoja Virginija Pranienė organizavo pažintinę išvyką į Šeduvos atliekų priėmimo punktą.

Prieš tai su mokiniais buvo aptarta stendinė medžiaga „Šiukšlių suirimo gamtoje trukmė“, kaip reikia teisingai rūšiuoti atliekas. Prie punkto (aikštelės) mokinius pasitiko atliekų priėmėjas-kontrolierius. Jis supažindino mokinius su saugaus elgesio reikalavimais, papasakojo kokios atliekų rūšys čia priimamos, kaip jos tvarkomos. Netrukus į aikštelę atvyko lengvasis automobilis su priekaba senų baldų, kartono dėžių, padangų. Mokiniai turėjo galimybę pamatyti kaip pildoma atliekų priėmimo deklaracija, kaip atliekos buvo išrūšiuotos į konteinerius su užrašais. Mokiniai dar kartą įsitikino, kaip svarbu tinkamai tvarkyti atliekas, kad jo neterštų gyvenamosios aplinkos ir gamtos.

Dalinkitės: