Pilies g. 17, Šeduva

Telefonas: 8-422-68230  

El.p.: rastine@seduva.radviliskis.lm.lt

Vasario 11 dieną Šeduvos gimnazijos specialiojo ugdymo skyriaus mokiniai, lydimi auklėtojų Kristinos Butkuvienės ir Godos Mikalonienės, išvyko į dviračių sostine vadinamą miestą Šiaulius. Popietinę veiklą aktyviai mindami dviračius leidžiantys mokiniai gamykloje ,,Baltik vairas“ stebėjo, kaip  šiandien  šešiose gamybos linijose ekologiškai gaminama 2000 skirtingų šios transporto priemonės modelių.  Čia  nuolat dirba 500 darbuotojų. 75 proc. darbo vietų yra skaitmenizuotos: darbuotojas turi planšetę, informacinį televizorių, brūkšninį kodų skaitytuvą. Įmonė pajėgi pagaminti 500 000 dviračių per metus ir yra  didžiausia dviračių ir e-dviračių gamintoja Šiaurės Europoje. Tik keli procentai gaminių lieka Baltijos šalyse, kiti iškeliauja į 14 šalių – Vokietiją, Nyderlandus, Daniją, Šveicariją, Austriją, Suomiją ir kt. Edukacinė pažintinė ekskursija mokiniams patiko. Jie vietinės gidės ir gamyklos atstovų buvo apdovanoti dovanomis ir pavaišinti  karštu šokoladu. Dalindamiesi įspūdžiais vaikai saugiai grįžo į gimnaziją.

Dalinkitės: