Pilies g. 17, Šeduva

Telefonas: 8-422-68230  

El.p.: rastine@seduva.radviliskis.lm.lt

Gegužės 31 dieną IIIa mokiniai vyko į Biržus. Biržų pilyje, kur įsikurtas muziejus „Sėla“, jie dalyvavo edukacijose: „Kontrabanda, nešusi šviesą“, „Valstybės kūrimas. Kalba ir laisvė“. Pagilino žinias apie knygnešius, sužinojo apie kalbos norminimą, atliko kūrybines užduotis. Po užsiėmimų muziejuje susipažino su Biržų krašto gamta, lankytinais objektais. Mokiniai, sėkmingai įveikę ilgiausią pėsčiųjų tiltą Lietuvoje per dirbtinį Širvenos ežerą, pasivaikščiojo po Astravo dvaro parką. Jei nepraleido progos įkopti į Kirkilų apžvalgos bokštą, karstines įgriuvas apžiūrėjo eidami pažintiniu-geologiniu taku ir aplankė Karvės olą. Ekskursijoje praleistas laikas neprailgo, nes buvo įdomu, naudinga, o mokymąsi lydėjo puiki nuotaika.

Dalinkitės: